Hakkımızda

Çiğdem'inn Sığacık Suits

İzmir’in tarih dolu, sakin, doğa ve denizin tüm güzellikleriyle bezenmiş Sığacık Mahallesi’nde insanımıza saygı felsefesiyle tüm emeğimizi ve tecrübemizi kullanarak yaratmış olduğumuz Çiğdem’inn Sığacık’ta siz değerli misafirlerine ferahlık, rahatlık, konfor ve huzur sunuyoruz.

Sığacık Kaleiçi’ne ve Liman’a 150 metre mesafede, Sığacık Yat Limanı’nın karşısında bulunan Çiğdem’inn Sığacık’ın özlenen yerel mimariyi nazik modern dokunuşlarla birleştiren görkemli binasında bulunan sekiz ayrı bağımsız Ev’inde sizleri ve ailelerinizi yepyeni bir deneyime davet ediyoruz.

Çiğdem’inn Sığacık’tan yürüme mesafesinde ulaşabileceğiniz her lezzetten restoranlar, kafeler, yöresel fırınlar, tüm büyük marketler, manav ve taksi durağı bulunmaktadır. Çiğdem’inn Sığacık civardaki tüm mavi bayraklı plajlara araba ile 3-5 dakikalık mesafededir. Binamızda farklı dekorasyon, özellik ve ölçülerde başka evlerimizde mevcuttur. Her evin kendine özel kullanım alanı mevcuttur.

Binamızda farklı dekorasyon, özellik ve ölçülerde lüks, ferahlık, huzur ve konforu bir arada sunan yedi ayrı (1+1) Ev ve bir tane (2+1) olmak üzere evlerimiz mevcuttur. Cumbalı, balkonlu ve bahçeli seçenekleri olan evlerimiz siz değerli misafirlerimize yeni deneyimlerin kapılarını aralamaktadır.

Evlerimiz’de kullanılan tüm ahşap malzemeler ve kapılar işinin ehli iç mimar ve marangozlar tarafından Bize Özel olarak üretilmiştir. Değerli müşterilerimizin sağlığına özen göstermek amacıyla tüm pencere ve kapılar İsveç çamından özel üretimdir, PVC malzeme değildir. Tüm Evlerimiz ‘de sadece o eve özel inverter split klima bulunmaktadır, ortak bir havalandırma yoktur. Covid – 19 ile mücadele konusunda gerekli tüm hijyen önlemleri alınmaktadır.

Binamızın inşaatı Haziran 2021’de tamamlanmış olup değerli misafirlerimizin konforunu olabilecek en yüksek seviyede sağlamak maksadıyla gerekli tüm ses ve ısı izolasyon önlemleri alınmıştır. Kullanılan tüm boyalar su bazlı olarak 1. Sınıf markalardan seçilerek uygulanmıştır. Binamız güvenlik amacıyla 24 saat IR özellikli kameralar ile izlenmektedir. Biz kendi ailemiz ile tatil yaparken nelere dikkat edip tercih ediyorsak, Evimize gelen değerli misafirlerimize de aynı imkân ve kalitede olanakları sunuyoruz.